Amix kreatīna monohidrāts 500g
Amix Creatine Monohydrate ir īpašas nozīmes pārtikas produkts, kas paredzēts sportistiem.
Neto saturs: 250g (83 porcijas), (300g (100 porcijas), 500g (166 porcijas) vai 1000g (333 porcijas).
Vienā porcijā (1 tējkarote):
Mikronizēts kreatīna monohidrāts3 g
Sastāvdaļas:
mikronizēts kreatīna monohidrātsLietošana: sajauciet ¾ kausiņu (3 g) glāzē ūdens vai sulas. Iekraušanas fāzē pirmās 7 dienas ņemiet 1 porciju 3 reizes dienā. Uzturēšanas fāzē: 1 porcija dienā (ilgums trīs līdz četras nedēļas). Cikla beigās veiciet 2 nedēļas. pārtraukums. Lai iegūtu labākus rezultātus, dienas laikā izdzeriet vismaz 3 litrus ūdens.

Nedrīkst lietot kā maltītes aizstājēju. Nepārsniedziet noteikto ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt cieši noslēgtu sausā telpā, prom no tiešiem saules stariem, temperatūrā, kas nav augstāka par 25 C. Pirms lietošanas konsultējieties ar uztura speciālistu vai treneri.

Labākais pirms beigām: skatīties uz iepakojuma malas.

Amix TM kreatīna monohidrāts – Kreatīns kopš 20. gs. ir plaši pazīstama profesionālu sportistu vidū kā viela, kas var palīdzēt ātri atjaunot ATP (enerģijas) rezerves un potenciāli palīdzēt pārvarēt lielākas slodzes, ceļot lielākus svarus un ātrāk skrienot īsas un vidējas distances.

Kreatīna monohidrāts ir plaši izmantots sportā jau ilgu laiku. Apmēram 95 procenti kreatīns organismā ir atrodams skeleta muskuļos. Tas palīdz ražot enerģiju muskuļu šūnām, optimizējot adenozīna trifosfāta (ATF) ražošanu. ATF ir galvenais enerģijas avots šūnās. Pētījumi apstiprina, ka kreatīns palielina fizisko veiktspēju augstas intensitātes, īslaicīgas fiziskās slodzes laikā. Pozitīvs efekts rodas, katru dienu lietojot 3 g kreatīna.

Amix TM Creatine Monohydrate ir augstākās kvalitātes, īpaši tīrs un pūkains un klīniski pārbaudīts (HPLC) kreatīns.

Vai esat kādreiz dzirdējuši, ka kreatīns ir kreatīns un tā kvalitātei nav nozīmes? Šādas, diemžēl nepamatotas runas ir radušās, jo tirgu pēdējā laikā pārpludināja lētais ķīniešu kreatīns, kura kvalitāte ne tuvu nav augstākās kvalitātes kreatīna produktiem. Lētais kreatīns parasti satur lielu daudzumu nātrija un kreatinīna, kas bieži izraisa pārmērīgu zemādas ūdens uzkrāšanos (sejas pietūkumu) un slodzi uz nierēm.

Amix TM kreatīna monohidrāts ir maksimāli tīrs, pūkains un efektīvs. Tāpēc izvēlieties augstākās kvalitātes produktus par saprātīgu cenu, ko Jums piedāvā Amix kompānijas speciālisti. Lai sasniegtu vislabāko efektu, ieteicams lietot kopā ar olbaltumvielām, glutamīnu un aminoskābēm.

Ražotājs: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Apvienotā Karaliste.

Izplatītājs: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipēda, Tel. Nē. +37064674351. Vairāk informācijas www.fitsport.lt

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Amix kreatīna monohidrāts 500g

  • 29,95€

Piegādes termiņi

Prece noliktavā
Uz termināli
1-2 darba dienas
Kurjers
1-3 darba dienas
Caur pastu
3-6 darba dienas
Pērkot par 49 € un vairāk, preces piegādājam BEZ MAKSAS!

Atslēgvārdi: amix kreatīns, mikrokreatīns, kreatīns, kreatīna patēriņš, kreatīna monohidrāts, enerģijas piedevas, muskuļu masas piedevas, amix uzturs