Amix CEE Kreatīna etilesteris 120 tab.
Amix CEE - uztura bagātinātājs tabletēs.
Neto saturs 90 g (120 tabletes - 30 porcijas).
Vienā porcijā (4. tab.):
Kreatīna etilesteris 3000 mg
Dienas likme (8. tabula)
Kreatīna etilesteris 6000 mg
Sastāvdaļas:
kreatīna etilesteris, mikrokristāliskā celuloze, adhezīvs silīcija dioksīds, magnija stearāts.


Lietošana: dzert porciju (4 tab.) 2 reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Viena porcija pirms treniņa un viena uzreiz pēc treniņa.

Nedrīkst lietot kā maltītes aizstājēju. Nepārsniedziet noteikto ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt cieši noslēgtu sausā telpā, prom no tiešiem saules stariem, temperatūrā, kas nav augstāka par 25 C. Pirms lietošanas konsultējieties ar uztura speciālistu vai treneri.

Labākais pirms beigām: skatīties uz iepakojuma malas.

CREATINE ETHYL ESTER HCL ir kreatīna monohidrāts, kas apvienots ar spirtu un skābes molekulām. Kreatīna monohidrāts ir vispopulārākais kreatīna veids, bet vienkāršs kreatīna monohidrāts uzsūcas slikti. Absorbcijas efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no organisma šūnām. Kreatīna esterifikācija var palielināt šūnu sieniņu caurlaidību labāk nekā analogais kreatīna monohidrāts. CEE izšķīst ātrāk nekā kreatīna monohidrāts, tāpēc tas var sasniegt muskuļus daudz ātrāk un efektīvāk. Līdz ar to vajadzēs lietot mazākas produkta devas, un efekts un uzsūkšanās var būt vēl labāka!

Kreatīns – kreatīns ir slāpekli saturošs organisks savienojums, kas atrodams visu mugurkaulnieku muskuļos, nervu audos un asinīs. Apmēram 90% kreatīna cilvēka organismā atrodas skeleta muskuļos, bet pārējais - sirdī un smadzenēs. Kreatīns ir bezbarības viela, kas izgatavota no arginīna, glicīna un metionīna. Cilvēka ķermenis dienā sintezē apmēram 1 gramu kreatīna. Vēl aptuveni 1 g cilvēks var iegūt no gaļas. Tā kā veģetāriešu organismā ir zemāks kreatīna līmenis nekā tiem, kas nav veģetārieši, kreatīna piedevas daudz izteiktāk ietekmē viņu sportiskos rezultātus. Kreatīnu lieto visu sporta veidu pārstāvji, tas ir viens no populārākajiem uztura bagātinātājiem. Tāpat uztura bagātinātāju ražotāji labprāt izmanto kreatīnu tilpuma un pirmstreniņu kompleksos.

 

Kāpēc šis produkts rāda maz informācijas?
Diemžēl stingro Eiropas Savienības noteikumu dēļ par uztura bagātinātājiem un pārtikas produktiem drīkstam sniegt tikai ierobežotu informāciju. Atļauts minēt tikai pārbaudītus faktus, kas minēti ES datubāzē. Tāpēc mums bieži nav atļauts dalīties ar pētījumu rezultātiem, jo tie nav apstiprināti ES.
Ja jums ir kādi konkrēti jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +370 646 74351.

Ražotājs: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Apvienotā Karaliste.

Izplatītājs: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipēda, Tel. Nē. +37064674351. Vairāk informācijas www.fitsport.lt

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Amix CEE Kreatīna etilesteris 120 tab.

  • 19,90€

Piegādes termiņi

Prece noliktavā
Uz termināli
1-2 darba dienas
Kurjers
1-3 darba dienas
Caur pastu
3-6 darba dienas
Pērkot par 49 € un vairāk, preces piegādājam BEZ MAKSAS!

Atslēgvārdi: kreatīna etilesteris, kreatīns, kreatīna lietošana